Hoppa till sidans innehåll

Riksidrottsförbundet är svensk idrotts samlande organisation med uppgift att stödja, företräda och leda rörelsen i gemensamma frågor, såväl nationellt som internationellt.

Hitta ditt distriktsförbund (DF)

Svensk individuell kontrollpool


   
   

Boxning

Boxning

Agnes

Alexiusson

Boxning

Boxning

Oliver

Flodin

Boxning

Boxning

Love

Holgersson

Boxning

Boxning

Gabriel

Richards

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Brottning

Brottning

Zakarias

Berg

Brottning

Brottning

Joakim

Fagerlund

Brottning

Brottning

Jenny

Fransson

Brottning

Brottning

Josefine

Frederiksen

Brottning

Brottning

Fanny

Gradin

Brottning

Brottning

Henna

Johansson

Brottning

Brottning

Bogdan

Kourinnoi

Brottning

Brottning

Johanna

Mattsson

Brottning

Brottning

Sofia

Mattsson

Brottning

Brottning

Fredrika

Petersson

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Budo&Kampsport

MMA

Rostam

Akman

Budo&Kampsport

MMA

Serdar

Altas

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Magnus

Andersson

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Patricia

Axling

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Erik

Berglund

Budo&Kampsport

MMA

Gabriella

Holm

Budo&Kampsport

Kickboxning

Zina

Djelassi

Budo&Kampsport

Submission Wrestling

Patricia

Kazimierczak

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Beata

Malecki

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Angela

Mamic

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Constantino

Nanga

Budo&Kampsport

Submission Wrestling

Sophia

Nordenö

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Simon

Ogolla

Budo & Kampsport

Thaiboxning

Sofia

Olofsson

Budo&Kampsport

MMA

Gabriella

Ringblom

Budo&Kampsport

MMA

Daniel

Schälander

Budu&Kampsport

MMA

Irman

Smajic

Budo&Kampsport

Thaiboxning

Anna

Strandberg

Budo & Kampsport

Thaiboxning

Isa

Tidblad Keskikangas

Budo&Kampsport

MMA

Renato

Vidovic

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Cykel

Landsväg

Jonas

Ahlstrand

Cykel

Landsväg

Hampus

Anderberg

Cykel

Mountainbike

Alexandra

Engen

Cykel

Landsväg

Lucas

Eriksson

Cykel

Landsväg

Emilia

Fahlin

Cykel

Landsväg

Marcus

Fåglum Karlsson

Cykel

Landsväg

Gustav

Höög

Cykel

Mountainbike

Ida

Jansson

Cykel

Landsväg

Rikard

Larsén

Cykel

Landsväg

Gustav

Larsson

Cykel

Mountainbike

Emil

Linde

Cykel

Mountainbike

Emil

Lindgren

Cykel

Landsväg

Fredrik

Ludvigsson

Cykel

Landsväg

Tobias

Ludvigsson

Cykel

Landsväg

Kim

Magnusson

Cykel

Landsväg

Sara

Mustonen

Cykel

Landsväg

Hanna

Nilsson

Cykel

Landsväg

Sara

Olsson

Cykel

Landsväg

Sara

Penton

Cykel

Mountainbike

Jenny

Rissveds

Cykel

Mountainbike

Matthias

Wengelin

Cykel

Landsväg

Alexander

Wetterhalll

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Friidrott

Medeldistans

Andreas

Almgren

Friidrott

Långdistans

Isabellah

Andersson

Friidrott

Spjut

Kim

Amb

Friidrott

Slägga

Tracey

Andersson

Friidrott

Medel-långdistans

Abeba

Aregawi

Friidrott

Diskus

Leif

Arrhenius

Friidrott

Diskus

Niklas

Arrhenius

Friidrott

Medel-långdistans

Meraf

Bahta

Friidrott

Stav

Angelica

Bengtsson

Friidrott

Medeldistans

Kalle

Berglund

Friidrott

Ultradistans

Jonas

Buud

Friidrott

Stavhopp

Armand

Duplantis

Friidrott

Sprint

Irene

Ekelund

Friidrott

Långdistans

Mikael

Ekvall

Friidrott

Spjut

Sofi

Flinck

Friidrott

3000 m hinder

Charlotta

Fougberg

Friidrott

Stavhopp

Lisa

Gunnarsson

Friidrott

Medel-långdistans

Suldan

Hassan

Friidrott

Sprint

Moa

Hjelmer

Friidrott

Diskus

Axel

Härstedt

Friidrott

Ultradistans

Maria

Jansson

Friidrott

Längdhopp

Erica

Jarder

Friidrott

Höjd

Ebba

Jungmark

Friidrott

Höjdhopp

Erika

Kinsey

Friidrott

Medeldistans

Andreas

Kramer

Friidrott

Medeldistans

Jonas

Leandersson

Friidrott

Medeldistans

Sarah

Lahti

Friidrott

Medeldistans

Willam

Levay

Friidrott

Medeldistans

Lovisa

Lindh

Friidrott

Spjut

Simon

Litzell

Friidrott

400 m häck

Elise

Malmberg

Friidrott

Stavhopp

Michaela

Meijer

Friidrott

Långdistans

David

Nilsson

Friidrott

Längdhopp

Andreas

Otterling

Friidrott

Slägga

Marinda

Petersson

Friidrott

Diskus

Simon

Pettersson

Friidrott

Långdistans

Lisa

Ring

Friidrott

Medel-långdistans

Johan

Rogestedt

Friidrott

Kula

Fanny

Roos

Friidrott

Sprint

Odain

Rose

Friidrott

Längdhopp

Khaddi

Sagnia

Friidrott

Tiokamp

Fredrik

Samuelsson

Friidrott

Medeldistans

Anna

Silvander

Friidrott

Höjdhopp

Sofie

Skoog

Friidrott

Slägga

Ida

Storm

Friidrott

Diskus

Daniel

Ståhl

Friidrott

Stavhopp

Melker

Svärd Jacobsson

Friidrott

Längd

Michel

Tornéus

Friidrott

Spjut

Anna

Wessman

Friidrott

Långdistans

Louise

Wiker

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Gång

Gång

Andreas

Gustafsson

Gång

Gång

Anders

Hansson

Gång

Gång

Anatole Vera

Ibanez

Gång

Gång

Perseus

Karlström

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Kanot

Sprint

Karin

Johansson

Kanot

Sprint

Petter

Menning

Kanot

Spring

Erik

Sandbacka

Kanot

Sprint

Linnea

Stensils

Kanot

Sprint

Moa

Wikberg

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Orientering

Orientering

Tove

Alexandersson

Orientering

Orientering

Gustav

Bergman

Orientering

Orientering

Helena

Jansson

Orientering

Orientering

Jonas

Leandersson

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Parasport

Friidrott

Niklas

Almers

Parasport

Simning

Niklas

Andersson

Parasport

Simning

Ida

Andersson-Wulf

Parasport

Simning

Karl

Forsman

Parasport

Simning

Mikael

Fredriksson

Parasport

Friidrott

Per

Jonsson

Parasport

Friidrott

Viktoria

Karlsson

Parasport

Simning

Agnes

Kramer

Parasport

Skidor längd

Zebastian

Modin

Parasport

Simning

Ludvig

Nyrén

Parasport

Simning

Maja

Reichard

Parasport

Friidrott

Gunilla

Wallengren

Parasport

Friidrott

Lina

Watz

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Rodd

Rodd

Lovisa

Claesson

Rodd

Rodd

Emma

Fredh

Rodd

Rodd

Anna Malvina

Svennung

Rodd

Rodd

Frida

Svensson

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Simning

Simning

Michelle

Coleman

Simning

Simning

Isak

Eliasson

Simning

Simning

Louise

Hansson

Simning

Simning

Sophie

Hansson

Simning

Simning

Jennie

Johansson

Simning

Simning

Victor

Johansson

Simning

Simning

Ida

Lindborg

Simning

Simning

Adam

Paulsson

Simning

Simning

Erik

Persson

Simning

Simning

Simon

Sjödin

Simning

Simning

Sarah

Sjöström

Simning

Simning

Johannes

Skagius

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Skidor

Längd

Ebba

Andersson

Skidor

Längd

Simon

Andersson

Skidor

Skicross

Viktor

Andersson

Skidor

Längd

Jens

Burman

Skidor

Längd

Maja

Dahlqvist

Skidor

Längd

Anna

Dyvik

Skidor

Längd

Karl-Johan

Dyvik

Skidor

Längd

Axel

Ekström

Skidor

Längd

Gustav

Eriksson

Skidor

Längd

Hanna

Falk

Skidor

Längd

Anna

Haag

Skidor

Längd

Calle

Halfvarsson

Skidor

Alpint

Frida

Hansdotter

Skidor

Alpint

Mattias

Hargin

Skidor

Alpint

Sara

Hector

Skidor

Längd

Marcus

Hellner

Skidor

Längd

Sofia

Henriksson

Skidor

Längd

Ida

Ingemarsdotter

Skidor

Längd

Britta

Johansson Norgren

Skidor

Alpint

Kristoffer

Jacobsen

Skidor

Längd

Emil

Jönsson

Skidor

Längd

Charlotte

Kalla

Skidor

Alpint

Kajsa

Kling

Skidor

Längd

Simon

Lageson

Skidor

Längd

Sara

Lindborg

Skidor

Längd

Emilia

Lindstedt

Skidor

Alpint

Gusav

Lundbäck

Skidor

Längd

Elin

Mohlin

Skidor

Alpint

André

Myhrer

Skidor

Skicross

Erik

Mobärg

Skidor

Längd

Stina

Nilsson

Skidor

Längd

Maria

Nordström

Skidor

Skicross

Sandra

Näslund

Skidor

Längd

Johan

Olsson

Skidor

Alpint

Matts

Olsson

Skidor

Längd

Simon

Persson

Skidor

Längd

Teodor

Peterson

Skidor

Alpint

Maria

Pietilä-Holmner

Skidor

Längd

Daniel

Rickardsson

Skidor

Alpint

Mattias

Rönngren

Skidor

Längd

Evelina

Settlin

Skidor

Längd

Erik

Silfver

Skidor

Längd

Jonna

Sundling

Skidor

Längd

Oskar

Svensson

Skidor

Alpint

Anna

Swenn Larsson

Skidor

Längd

Linn

Sömskar

Skidor

Längd

Viktor

Thorn

Skidor

Längd

Karl-Johan

Westberg

Skidor

Längd

Emma

Wiken

Skidor

Alpint

Emelie

Wikström

Skidor

Längd

Jennie

Öberg

Skidor

Skicross

Victor

Öhling Norberg

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Skidskytte

Skidskytte

Olga

Alifiravets

Skidskytte

Skidskytte

Ingela

Andersson

Skidskytte

Skidskytte

Mona

Brorsson

Skidskytte

Skidskytte

Christofer

Eriksson

Skidskytte

Skidskytte

Peppe

Femling

Skidskytte

Skidskytte

Elisabeth

Högberg

Skidskytte

Skidskytte

Fredrik

Lindström

Skidskytte

Skidskytte

Anna

Magnusson

Skidskytte

Skidskytte

Jesper

Nelin

Skidskytte

Skidskytte

Emma

Nilsson

Skidskytte

Skidskytte

Linn

Persson

Skidskytte

Skidskytte

Martin

Ponsilouma

Skidskytte

Skidskytte

Sebastian

Samulsson

Skidskytte

Skidskytte

Chardine

Sloof

Skidskytte

Skidskytte

Torstein

Stenersen

Skidskytte

Skidskytte

Tiio

Söderhielm

Skidskytte

Skidskytte

Hanna

Öberg

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Skridsko

Hastighet

David

Andersson

Skridsko

Hastighet

Wilhelm

Ekensskär

Skridsko

Hastighet

David

Karlingsjö

Skridsko

Hastighet

Eva

Lagrange

Skridsko

Hastighet

Nils

Van Der Poel

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Styrkelyft

Styrkelyft

Jenny

Adolfsson

Styrkelyft

Styrkelyft

Eddie

Berglund

Styrkelyft

Styrkelyft

Mia

Engrenius

Styrkelyft

Styrkelyft

Alexander

Eriksson

Styrkelyft

Styrkelyft

Henrik

Fransson

Styrkelyft

Styrkelyft

Erik

Gunhamn

Styrkelyft

Styrkelyft

Andrea

Hammarström

Styrkelyft

Styrkelyft

Stefan

Jamroz

Styrkelyft

Styrkelyft

Sofia

Loft

Styrkelyft

Styrkelyft

Emelie

Pettersson

Styrkelyft

Styrkelyft

Elina

Rönnqvist

Styrkelyft

Styrkelyft

Matilda

Vilmar

Styrkelyft

Styrkelyft

Isabella

von Weissenberg

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Taekwondo

Taekwondo

Nikita

Glasnovic

Taekwondo

Taekwondo

Elin

Johansson

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Triathlon

Triathlon

Amanda

Bohlin

Triathlon

Triathlon

Ludwig

Fleetwood

Triathlon

Triathlon

Åsa

Lundström

Triathlon

Triathlon

Patrik

Nilsson

Triathlon

Triathlon

Lisa

Nordén

Triathlon

Triathlon

Gabriel

Sandör

Triathlon

Triathlon

Annie

Thorén

       

SF

Gren

Förnamn

Efternamn

Tyngdlyftning

Tyngdlyftning

Emma

Enberg

Tyngdlyftning

Tyngdlyftning

Erik

Jonsson

Tyngdlyftning

Tyngdlyftning

Hampus

Lithén

Tyngdlyftning

Tyngdlyftning

Angelica

Roos

Tyngdlyftning

Tyngdlyftning

Patricia

Strenius

Tyngdlyftning

Tyngdlyftning

Stefan

Ågren

Uppdaterad: 2017-10-24 09:41
Skribent: Anders Rådström
Epost: Adressen Gömd

Postadress:Riksidrottsförbundet
Box 11016
100 61 Stockholm

Besöksadress: Skansbrogatan 7
118 60 Stockholm

Kontakt:Tel: 08-699 60 00
Fax: 08-699 62 00
E-post: This is a mailto link

Vi finns på Twitter Följ oss